Veletrh studia v zahraničí

26. 10. 2016 - Nová Budova ČVUT v Praze

Limity mého jazyka představují meze mého světa.
(rakouský filozof Ludwig Wittgenstein)

A proto zbořte všechny překážky a rozšiřte si obzory! Nevíte jak? Právě pro Vás jsme připravili veletrh studia v zahraničí, kde se dozvíte užitečné informace ohledně výjezdu do zahraničí přímo od studentů, kteří se již ze zahraniční stáže vrátili, mezinárodních agentur a dalších institucí.

Zahraniční studijní programy se staly již nedílnou součástí vysokoškolského studia. Nejen, že podporují zkvalitnění jazykové vybavenosti vysokoškolských studentů, ale i velkou měrou přispívají i k profesnímu a osobnostnímu rozvoji.

Veletrh studia v zahraničí je pořádán International Student Clubem při ČVUT a je určen všem studentům a zájemcům o studium v zahraničí. Návštěvník veletrhu bude moci navštívit jednotlivé přednášky o studiu v zahraničí nebo prodiskutovat svoji vizi přímo s vystavovateli na informačním stánku. Je zřejmé, že návštěvníka nebudou zajímat jen formální stránky výjezdu, a proto jsme připravili i sérii studentských přednášek, které budou referovat o reálném životě českého studenta na zahraniční univerzitě. Cílem celého veletrhu je propagovat možnosti přípravných kurzů a hlavně nekomerčního studia v zahraničí.

Chceš-li objevit své možnosti, doraž 26. října 2016 do Nové Budovy ČVUT v Praze (Thákurova 9, sídlo fakulty architektury a fakulty informačních technologií).